سردینه

به مدیریت آقای سیدحسن حسینی(نفر اول المپیاد ملی مهارت حرفه ای در رشته تبرید)فعالیت خود را اختصارا در سه بخش،به شرح ذیل عرضه می نماید:

بخش طراحی و مشاوره:راه اندازی و ارتقاء سیستم های سردخانه ای و سرد کننده.

بخش تولید:ساخت انواع سردخانه ثابت و متحرک،انواع درب سردخانه،اتاقک سردخانه وانت و کامیونت،آیس بانک،تونل انجماد،ساندویچ پانل سقفی و دیواری و انواع کانکس.

بخش بازرگانی:فروش کمپرسورهای برودتی،انواع اپراتور و یونیت کنداسور،تابلو برق،تهیه و توزیع قطعات یدکی سیستم برودتی،اتصالات،کنترل آلات ولوله های مسی گاز و روغن.

آیس بانک:قابلیت سرد کردن آب تا صفر درجه سانتیگراد و سردتر،ذخیره کردن سرما در مواقع استفاده نکردن از دستگاه،راندمان بالا و مصرف برق کم،ظرفیت ها۶۰۰۰-۸۰۰۰-۱۰۰۰۰-۱۴۰۰۰-۲۰۰۰۰-۴۰۰۰۰لیتر و بالاتر،جنس ورق از انواع الکترو و گالوانیزه ضدزنگ و پوسیدگی،دارای تابلو برق اتوماتیک با کنترل کننده دمای دیجیتال.

کاربرد :مراکز جمع آوری شیر و صنایع پاستوریزه.

سردخانه متحرک:دیواره تزریق شده با فوم پلی یورتان،دانسیته۴۰kg/m3،روکش ورق گالوانیزه پیش رنگ شده،قابل استفاده در۱۰۰+درجه بخار تا۴۰-درجه سانتیگراد،نصب سریع وآسان، استقامت بالا،عمر طولانی،ضدقارچ و باکتری و عدم جذب رطوبت،با ابعاد دلخواه و در ضخامت ۵-۱۰و۱۵سانتیمتر که به دلیل کیفیت بالای پانل ها دارای کمترین پرت سرما می باشد.

کاربرد:رستورانها و آشپزخانه،سوپر مارکت ها و هتل ها،صنایع غذایی و کارخانجات تولید مواد غذایی.

کانکس:شرکت سردینه توانمندی طراحی و ساخت انواع کانکس در ابعاد و مدل های مختلف(اداری،آموزش،نگهبانی،اقامتی)را دارد.

اتاقک یخچالدار اتومبیل:قابل نصب برروی انواع وانت و کامیونت،عدم پرت سرما به دلیل کیفیت بسیار بالا به صورت کاملا استاندارد با قابلیت کار در دماهای بالای صفر درجه و زیر صفر،کاربری های گوناگون از جمله حمل و پخش لبنیات،گوشت منجمد یا تازه،بستنی،قارچ،دارو و….

دیواره ها تزریق شده با فوم پلی یورتان،دانسیته۴۰kg/m3،روکش ورق گالوانیزه پیش رنگ شده و کف دارای آلومینیوم اختصاصی ریلی می باشد.با قابلیت نصب یک یا دو درب در عقب و نصب درهای کوچک در بغل به تعداد دلخواه.